Виробничий консалтинг, наукові консультації та інформаційний пошук

  • 29 December 2018

У кожної компанії можуть з'явитися перешкоди, які блокують технологічний процес або не дають змоги підприємству стабільно розвиватися. Виробничий консалтинг компанії «Українські лабораторії» допоможе підприємствам знайти шляхи розв’язання проблем. У штаті компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти в галузі хімії та біології.

Науково-консалтингова компанія «Українські лабораторії» пропонує такі послуги:​

  1. Інформаційний пошук, координування та узгодження між замовником і виконавцем.

Коли виникають труднощі на виробництві, які власник не може вирішити власними силами, постає питання: «Що робити? З ким порадитись?». Звертайтеся до Українських лабораторій. У компанії є база даних організацій різних сфер діяльності та перелік досліджень, які вони виконують. Фахівці UkrLabs обміркують вашу проблему і запропонують варіанти її вирішення. Далі нададуть перелік компаній, які можуть провести необхідні дослідження, дізнаються у виконавців вартість робіт, терміни виконання і вам сповістять інформацію.

  1. Літературний пошук, поради щодо вдосконалення виробництва.  

У підприємця, який зосередив свої зусилля на виробництві, немає часу та необхідних знань для ознайомлення з новими публікаціями. Але покупці потребують сучасних товарів з особливими властивостями. Виробники побутових товарів шукають нові рецептури, металурги цікавляться добавками для вдосконалення або одержання спеціальних типів сталі, аграрії хочуть порадитися з приводу нових отрутохімікатів та ін. Фахівці компанії проаналізують вітчизняну та закордонну літературу та нададуть відповідні рекомендації.

  1. Науковий супровід при розробці нових технологій.

Виготовлення нових товарів пов'язане з безліччю ризиків. Підприємству знадобляться консультаційні послуги: якщо з’явиться потреба замінити одні реагенти на інші, змінити технологічні параметри виробництва, внести корективи в методики з визначення якості продукції та ін. Проблеми можуть виникнути несподівані, а вирішувати їх потрібно негайно. Компанія «Українські лабораторії» має у штаті науковців із багаторічним досвідом у досліджуваних і суміжних галузях знань.

  1. Дослідження хімічного виробництва і сільськогосподарських підприємств.

Проведення аудиту виробництва сторонньою організацією має свої переваги. Нова людина ясніше бачить негаразди, до яких працівники підприємства вже звикли. Використовуючи свій досвід, консультанти UkrLabs допоможуть виявити застарілі технології, які гальмують виробництво, і нададуть рекомендації щодо розв’язання складних питань. Фахівці тісно співпрацюють із замовником, обговорюючи всі етапи перетворення.