Шукаємо продавців для свого нового продукту ‒ концентрованих водорозчинних добрив для гідропоніки VerdeGrow, VerdeBloo, VerdeMicro

  • 14 February 2021

Компанія «Українські лабораторії» шукає продавців для свого нового продукту ‒ концентрованих водорозчинних добрив для гідропоніки VerdeGrow, VerdeBloo, VerdeMicro. 

Вартість добрив для дилерів становить 160 грн (VerdeGrow, VerdeBloom) і 180 грн (VerdeMicro) за 1 л.

Мінімальна роздрібна ціна на добрива рекомендується в межах 240‒280 грн за 1 л.

Добрива Verde позиціонуються на ринку як аналог за якістю імпортних добрив GHE Flora (їх середня ціна ‒ 400 грн за 1 л), але за значно меншою вартістю. 

Якість добрив підтверджена тестуванням Національним інститутом біоресурсів і природокористування України на професійній гідропонній установці, де добрива показали відмінні результати. Доцент кафедри овочівництва і закритого ґрунту Олександр Шеметун зазначає: «Така ж кількість ягід з куща суниці, менший вихід нетоварних ягід, відмінний смак порівняно з добривами GHE Flora. За результатами тестування добрива Verde є більш стабільними до змін рН під час росту рослин, ніж добрива GHE Flora».

З офіційними результатами цього тестування можна ознайомитись на сторінці https://bit.ly/387dF26.

Докладна інформація про продукт: https://bit.ly/389s5Pl.

Концентровані водорозчинні добрива можна придбати і в більшому фасуванні ‒ 3, 5, 10 та 25 л.

Якщо у вас виникли запитання щодо добрив для гідропоніки, прохання звʼязатись з виробником електронною поштою info@yochem.com.ua або телефоном +38 (098) 654 54 40.

У роздріб продукти можна придбати в інтернет-магазині «NANOMARKET» https://bit.ly/3uRIAJF.